درباره ما

کشور عزیز ما ایران یکی از بیشترین پتانسیل‌های رشد و توسعه را در جهان  داراست. دارا بودن بالاترین ذخایر هیدروکربنی جهان، بیشترین میزان ورود به دانشگاه در میان جوانان، رتبه اول رشد علمی در جهان و نیاز گسترده به سرمایه گذاری خارجی و حجم پروژه های بازسازی در دست اجرا، ایران را در صدر لیست بازار های قابل توسعه (HGM) قرار داده است (۱).
اما تاریخ و فرهنگ چند هزار ساله ما نشان داده که ورود تکنولوژی به این کشور هیچگاه به سادگی کشور‌های غربی نبوده و شرایط محلی و زبان و مختصات اقلیمی ما نیازمند همسان سازی بکارگیری تکنولوژی خصوصا در زمینه فناوری اطلاعات بوده است.
موسسین آشناتک که در دو دهه اخیر بنیان گزاران ورود بسیاری از فناوری‌های نوین در این عرصه فناوری اطلاعات و خصوصا ارتباطات سازمانی بوده‌اند، در این راستا مجموعه، عرضه خدمات و فناوری خود را در قالب جدید آشناتک مجتمع نموده‌اند و در این راه کلیه مدیران و مسئولین اجرایی و خدماتی خود را که سالها سابقه نصب و اجرا و خدمات پروژه‌های پیچیده را در اقصی نقاط کشور عزیزمان داشته‌اند، اکنون مجموعه این دانش و تجربه بومی را در کنار اخرین دستاورد‌های فناوری جهانی قرار داده‌اند.
اگرچه این شرکت در سال ۱۳۹۵ تاسیس گردیده است اما کلیه پرسنل و نیرو‌های آن از مجموعه‌های قبلی ما که سابقه‌ای بعضا بیش از دو دهه فعالیت را در عرصه خدمات داشته‌اند منتخب نموده و به همان مجموعه مشتریان سرویس و خدمات ارائه می‌دهد. بدین ترتیب عملا کلیه سوابق و پروژه‌های در حال سرویس به این مجموعه منتقل شده و به علاوه در ساختار مدیریتی متمرکزی قرار گرفته‌اند.
تمامی این تغییرات با هماهنگی شرکای تکنولوژی خارجی ما صورت گرفته و تمامی نیرو‌های انسانی از همان ساختار آموزشی و تاییدیه ‌های فنی بین‌المللی استفاده می‌نمایند.

اجرای این تغییرات در ساختار اجرایی شرکت بر مبنای اهداف زیر صورت گرفته است:

۱- مجتمع نمودن خدمات تخصصی مشاوره، نصب و راه‌اندازی، آموزش و خدمات حرفه‌ای و تحقیق و توسعه در یک گروه عملیاتی
۲- چابک سازی و کاهش هزینه‌های اجرایی به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان
۳- متمرکز کردن ارائه راهکار‌های پیشرفته برای مشتریان خاص با توجه به توسعه دانش سازمان فنی
۴- ایجاد تمرکز در فرهنگ سازمانی و اجرایی حول محور رضایت مندی مشتریان

با توجه به اشتراک ساختار هیئت مدیره این شرکت با سایر شرکت‌های گروه، مشتریان می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را مستقیما یا از این شرکت یا از طریق شرکت‌های عرضه کننده دریافت نمایند.

زیرنویس (۱) گزارش ماتریس علمی انگلستان ۲۰۱۰ – سازمان جهانی انرژی – سازمان ملل ۲۰۱۵

چرا آشناتک ؟
ما در آشناتک به عنوان یک شرکت فراهم آورنده خدمات مدیریت شده با بهره گیری از تیمی مجرب و مسئولیت پذیر ، خود را مسئول حل مشکلات احتمالی شما عزیزان میدانیم.
بخشی از ویژگیهایی که سبب تمایز شرکت آشناتک با سایر شرکتهای فعال در زمینه ICT میگردد به شرح ذیل می باشد:

  • اولین تماس از شما ، پاسخ سریع و پیگیری تا حل کامل مشکل از ما
  • دسترسی آسان شبانه روزی در کلیه ایام هفته و سال به کارشناسان و مسئولان شرکت در سطوح مختلف
  • پاسخگویی در لحظه
  • ارائه خدمت توسط کارشناسان آموزش دیده و مجرب
  • ارتباط با بخش Customer care جهت بیان انتقادات و پیشنهادات در راستای بهبود ارئه خدمات

“اعتماد از شما ، پاسخ از ما”
امروزه با افزایش چشمگیر سرعت پیشرفت و تغییر تکنولوژی به خصوص در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات حفظ و نگهداری سرویس ها و تجهیزات موجود و جایگزینی و ارتقاء آنها و همچنین پیاده سازی محصولات و تکنولوژی های جدید ، از چالش های مهم مدیران در هر سازمانی می باشد.